*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortal*SearchLatest imagesRegisterLog inGallery
Forum je prestao sa radom decembra 2011. god. Sad

 

 Za serv

Go down 
+4
cakaaa92nish
N!ghtm@re^
Tesekkurler
ScRatcher #.#`
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
N!ghtm@re^
Globalni moderator
Globalni moderator
N!ghtm@re^


Godina/Age : 32
Male Location: : evo me
CS nick : sta te boli patka?
Poeni : 400
Broj poruka : 715
Datum registracije : 2010-05-21
Kazneni nivo : 100%

Za serv - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Za serv   Za serv - Page 2 EmptyTue Sep 21 2010, 12:35

1. Dzabe si tu ako ulazis na forum na nekoliko dana ispises 5 poruka pa dodjes kasnije.
2. Nemoj Caps da koristis nije ti rodjendan.
3. Nauci gramatiku.
4. Navedi 1 stvar po cemu sam iskoristio rank "moderatora". To sto sam dobio neku pedersku boju ne znaci nista na ovom forumu, jer moderator treba da uredjuje stvari a ne da bude tu da se pravi "bolji" od drugih clanova foruma.
5. Zaboravio sam.

-Za skor necu da komentarisem mrzi me a i zalosno sa botkom ne ne prooooo0-m da se razpravljam.

@GeYem - Pomeni jos jedanput N!ghtm@re^ ili LuD i ja ti na kucnu dolazim.
1. Ne mozes dicka da zoves MuD jer on je 3 god stariji, NE ZNAS decka, slapujes za dzabe, pises belim slovima kao nooooob po ceo dan. . . (pogledaj log)
2. Naravno DA smo svi botovi cim igramo na ovaj server koji vise izgleda na super marija nego na cs ! Ni KGB nije nista bolji tj. jeste po igracima ali nisu ni oni "pr0". Znaci nemoj da prdis vise i da se zanosis PLIZ !

Najvaznije: Tema je pokrenuta u vezi servera a ne u vezi botova i ostalog. => LOCK !
Back to top Go down
 
Za serv
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
*mdb* Community :: Forum :: Sve u vezi admina, redirekcija-
Jump to: