*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortal*SearchLatest imagesRegisterLog inGallery
Forum je prestao sa radom decembra 2011. god. Sad

 

 neke savete MTW2 za one koje traze drzave

Go down 
AuthorMessage
????
Guest




neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:31

idite na google ukucate medieval total war 2 heaven,nadjes MODPACK pa nadji timurids_mongols mod,download ti pise crvena ikonica,kad se zavrsi,idite na program files/sega/medievaltotalwar2/data/world/map/imperial_campaign tu kopirate one papirice iz koje je download Smile i pustajte da igrate


eto moze da se desi kad neko trazi ovo na google vidi ovaj forum pa da reg itd Smile)

edit: ustvari se zove : Mongols/Timurids mod Wink
Back to top Go down
kiiller95
Premium clan
Premium clan



Godina/Age : 28
Male Location: : Sr.Mitrovica
Poeni : 210
Broj poruka : 474
Datum registracije : 2010-04-18
Kazneni nivo : 100%

neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:33

ja nista nisam skontao...sta je pisac hrteo da kaze.... confused
Back to top Go down
????
Guest




neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:34

zar ti nisi bese otvorio temu ko sve igra tu igru i niko se nije odazvao sto sad o5 otvaras novu temu za tu istu igru kad je niko ne igra???da bi prikupljao poene
Back to top Go down
????
Guest




neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:35

ne naravno ovde ne spamaj kad nemas veze sa tim,ja sam to stavio da (igraci koji igraju mtw2 ima preko hiljade ) pa traze na google a kad udje pokaze ovo i nadji ce i meni drago sto sam ih pomogao
Back to top Go down
????
Guest




neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:38

u svetu preko hiljade na forumu ravno nuli 0000000000 ali necu da spamam
Back to top Go down
????
Guest




neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:38

vec jesi.

edit:vec sakupljac poene i ne seri.kad god otvaram moja tema odma ti spamas
Back to top Go down
kiiller95
Premium clan
Premium clan



Godina/Age : 28
Male Location: : Sr.Mitrovica
Poeni : 210
Broj poruka : 474
Datum registracije : 2010-04-18
Kazneni nivo : 100%

neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  EmptyFri Jul 23 2010, 22:39

al si ti neki filozof..ok...ja se iskljucujem iz ove teme...
Back to top Go down
Sponsored content





neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty
PostSubject: Re: neke savete MTW2 za one koje traze drzave    neke savete MTW2 za one koje traze drzave  Empty

Back to top Go down
 
neke savete MTW2 za one koje traze drzave
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kazneni poeni admina (sve kazne koje su dobili admini)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
*mdb* Community :: Forum :: Saveti/tutoriali/plugini-
Jump to: