*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortal*SearchLatest imagesRegisterLog inGallery
Forum je prestao sa radom decembra 2011. god. Sad

 

 eLf ne treba vise da ima admina

Go down 
3 posters
AuthorMessage
????
Guest




eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 00:10

stalno krsi plavilo admina a to je da admin ne sme da banuje bez razloga.Mng puta se desilo da ga neko opsuje npr je*em ti sve stekarko on da perma ban ili na 300 min.Priestu je dao ban na 300 min bez ikakvog razloga ili valjda zato sto se stekao a meni jedao perma ban jer sam ga opsovao i plus mi je dao cenzuru kad sam se ja unban-ovao.Stalno igraju citeri a on ih ne banuje ali zato je napisao ko proziva kick=ban sve radi suprotno.Evo jos 1 pr. invison-u je dao ban (valjda perma) ni zbog cega zadnje sto mu ejr eko bilo je ae idi si jer je elf napisao idem ja zz.Kidades vec si i sam reko da ce admini koji bez razloga daju banove biti strogo kaznjeni ovaj ih deli ko isus ljubavi preduzmi nesto banuje sve zive bez razloga a citere pusta.KIDADES REAGUJ!!!
Back to top Go down
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 09:57

Pogledao sam log danasnji i jucerasnji i dao je 4 bana (1 perma) a nekima koje prvi put vidim. Jedino je invision popio na 15.
Ne vidim da on tebe banuje...
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
????
Guest




eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 10:43

pa mene nije banovao juce nego prosle nedelje i to prvo kick jer sam psovao posle me je ban na 300 min i na kraj mi dao perma a kad sam se ja o5 vratio on mi dao cenzuru.A priestu je dao ban jos pre mozda mesec dana ali o5 bez razloga i juce dao invision-u ban bez razloga ne tako da deli banove citere ne banuje a ne mrzi ga da za dzabe banuje.Ako ne verujes da me je elf ban pitaj njega ili cosu i on je bio tamo ali smucilo mi se da se on samo nesto tu kurci a i sam si rekao da ce se banovanje bez razloga tesko kaznjavati da vidim kolko ces ga tesko kazniti za 2 bana od 300 min i 2 perma bana i 1 cenzuru i sve to bez razloga.Ja znm za ovo a ko zna kog je on sve banovao bez razloga.Znaci juce sam puko kad je ban invisiona on mi je mng dobar drug i puko sam juce nikakav admin nije sve suprotno radi.Ako ne verujes da je ban mene i priesta pitaj njega on ce ti reci mada mozda se nece secati za priesta posto je bilo pre 1 mesec ali ovako vise ne moze
Back to top Go down
Tesekkurler
Unapredjeni clan
Unapredjeni clan
Tesekkurler


Godina/Age : 28
Male Location: : Nish
CS nick : Ikkakuch'
Poeni : 193
Broj poruka : 656
Datum registracije : 2010-08-03
Kazneni nivo : 100%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 11:24

MEni je juce dao bananu nzm zbog cega kidades milom te pogledaj demo ocu unban smorio sam se ! Ae Smile Xala unapred Smile
Back to top Go down
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 13:01

Pa sto se bunis sad ako je bilo odavno? Postavi demo kad se to desilo pa tek onda moze nesto.

A tvoj demo ne mogu da pogledam jer nemam ovde CS. Sacekacete 7 dana da se vratim u Srbiju a do tada kaznjavanje samo ako ima dobar dokaz u logu.
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 13:48

death game nemoj nemoj da se gubis bre za tb se nesecam sto sam te ban al znam da me nisi slusao i da si me opsovao nesto nzm tacno al od mene nisi dobio ban na 300 min nego na ili 15 min ili na 30 min a priest je dobio ban RAZLOG: rekao sam da nema stekanja u kuci na infernu i on je rekao e bas cu da se stekam i jedno 10 puta sam ga opomenuo i on je nastavio i nekoliko puta sam mu lupio samar-slap i on je i dalje i one je rekao jebbem vam mamu adminsku i ja ban na 300 min al tu sam napravio gresku trebao sam na 30 al moja greska ja se izvinjavam zbog toga! I pitaj kidadesa da ti kaze dal admini moraju da se slusaju a ne da se izbegavaju i to jos + da ga psuju!
Back to top Go down
????
Guest




eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 14:14

nemoj sd da lazes onu noc kad me je neko kick i ja sam reko je*em mater onom ko me je kick i onda sam dobio perma ban posle taga ja res modem udjem dobijem cenzuru demo nmg da ti dam kidades jer se svaki put demo zamenjuje sa starim ja se bunim jer se mng kurci mozes da das glasanje na forumu ida vidis kako ce da bude
Back to top Go down
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 14:30

pa etoooooo ti zato si dobio ban zato sto si me vredjao i onda kad si usao prozivao si neke admine ja mislim djosu i on je pitao kako da mu damo cenzuru i ja sam mu rekao!!!Sve jedno psovao si me i zato si dobio ban eto ti razlog!!!
Back to top Go down
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 15:17

A kako znas da li je ban perma ili vremenski? Uvek te sa istom porukom izbaci.
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 16:21

ma kidu samo izmislja bre dao sam mu ban na 15 min al nisam mu dao bez razloga dao sam mu zato sto me je opsovao nesto al ja necu da trpim to ako se slazes sa tim????
Back to top Go down
????
Guest




eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 19:43

znm zato sto i dan danas nmg da udjem na taj cs nego moram na drugi da udjem a za psovku najveca kazna je kick a on mi bo7 dao perma ban i + djosa nije ni bio na srw tad nego ti i cosa ja sam uso i reko sam ti xaxaxaxa pa ti mislis da mene mozes da banujes i onda sam dobio cenzuru na srw sam uso preko drugog cs-a na kojem sam dobio cenzuru i onda mi je elf sje*ao 2 cs-a ali ja sam na 1 skinuo cenzuru a na ovaj 2 cs ni danas nmg da udjem.Daj glasanje da vidis koliko njih ce da kaze da elf nije dobar admin
Back to top Go down
Tesekkurler
Unapredjeni clan
Unapredjeni clan
Tesekkurler


Godina/Age : 28
Male Location: : Nish
CS nick : Ikkakuch'
Poeni : 193
Broj poruka : 656
Datum registracije : 2010-08-03
Kazneni nivo : 100%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 21:22

Ovako za to neznam ali da li si ti normalan da posle 1 bana dodjes i zalis se a resetovao si modem ili reinstal cs ? ZASTO POSTOJE ZALEBE TJ POD FORUM BAN/UNBAN ? Pa znas ja bi popizdeo kada bi banovao 1 i on se vrati i kaze mi "xaxaxaxa" ili jos gore "meni ne mozes da banujes" ? Dodji lepo na 4rum zalis se i dobijes lepo unban , ukoliko nisi nesto teze zas*ro ! Vido sam da kidades radi na tome da nemozes da res modem i sam da se unbaujes ! BTW koja je svrxa dobijes ban , res modem (cekas 10 min) , vratis se , i o5 dobijes ban , da bi o5 ceko 10 min da res modem !


Znaci ovo nemoj da uzmes kao da sam ja nesto ljut na tebe ili nzm ni ja ! Ovo sxvati kako bi to reagovao da ti se neko vrati posle BANANE NA SERR I KAZE TI "HAHAHA" ILI "MENE NEMOZE DA BANUJES" ! OmG ! Hvala na razumevanju Smile
Back to top Go down
????
Guest




eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 22:05

sve jedno dao mi je cenzuru bez razloga a meni ne treba unban jer imam 10 cs-a u kompu i smao menjam nije meni do bana nego do de*ila koji se kurci
Back to top Go down
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 22:20

alooooooo aj reci sto lazes sad.JEL TI RAZUMEM SRPSKI SIPTARE LEPO TI JE REKAO KIDADES DA NE MOZES DA VIDIS NA KOLIKO SI BANOVAO I NE MOZES DA VIDIS DAL SI DOBIO PERMA BAN I TO STO KAZE GEYEM DA KAD DOBIJES BAN I KAD SE VRATIS KAZES ADMINA "HAHAHAHHA" "NE MOZES MENE DA BANUJES" PA NEKO BIH TI DAO BAN NA 17000000000000000 MINUTA I NIKAD SE NE BIH VISE VRATIO NA SERVER!!!
Back to top Go down
Tesekkurler
Unapredjeni clan
Unapredjeni clan
Tesekkurler


Godina/Age : 28
Male Location: : Nish
CS nick : Ikkakuch'
Poeni : 193
Broj poruka : 656
Datum registracije : 2010-08-03
Kazneni nivo : 100%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyWed Aug 04 2010, 23:00

dekisaj wrote:
alooooooo aj reci sto lazes sad.JEL TI RAZUMEM SRPSKI SIPTARE LEPO TI JE REKAO KIDADES DA NE MOZES DA VIDIS NA KOLIKO SI BANOVAO I NE MOZES DA VIDIS DAL SI DOBIO PERMA BAN I TO STO KAZE GEYEM DA KAD DOBIJES BAN I KAD SE VRATIS KAZES ADMINA "HAHAHAHHA" "NE MOZES MENE DA BANUJES" PA NEKO BIH TI DAO BAN NA 17000000000000000 MINUTA I NIKAD SE NE BIH VISE VRATIO NA SERVER!!!


O tome ti pricam Very Happy



Znaci ovako ti da kazes nekom "jeb*m mater onom kome je kick" ja kad tad ebi popizdeo nzm onda !



Ponavljam NIJEDAN MOJ POST NEMOJTE DA RAZUMETE KAO DA JA NEKOG MRZIM ILI SA NEKIM HOCU DA SE SVADJAM ZNACI SVADJANJE JE NESTO STO NEMOGU DA PODNESEM TO MI SVADJANJE SKACE PO NERVNIM ZAVRSETCIMA ! MOJE POSTOVE TREBA SHVATITI(BAR U OVOJ TEMI) KAO "STAVI SE U NJEGOVU POZICIJU DA VIDIS KAKO BI REAGOVAO" ! Xvala na razumevanju Smile
Back to top Go down
????
Guest




eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyThu Aug 05 2010, 10:56

1.znm da sam dobio perma ban jer i dan danas nmg da udjem na taj cs i + ti si mi reko kad sam uso na drugi cs
2.geyem reko sam mu to pa sta on me ban perma ja se vratim i dobijem cenzuru zasto cenzura kad sam vec dobio perma ban to mi je kazna zasto me o5 kaznjava to znaci da je cenzura bila bez razloga.
3.ajde zaboravite na mene a sta je sa ostalim a zasto njima dajes banove bez razloga
4.elf ne mozes ti da kazes nema awp na snow ili na rats 1337 jer te je neko ubio sta neko te ubije iz emke ti ces reci nema vise emka ko je uzme kick ili stekanje neko te ubije iz steka ti odma stekanje=kick
5.kad se priest stekao nije dobio kick nego ban i ako te je opsovao najveca kazna je kick a ne ban
6.invisiona si isto ban sto ti je reko idi si najveca kazna je kick a ne ban iako to nije psovka za to nisi smeo ni da ga gagujes a kamoli da ga banujes
7.igra citer mi ti kazemo da ga banujes ti kazes prozivanje za cit kick neko ti napise u pm ti ga kick
8.ne moze tako da radis admin je tu da drzi red na srw a ne da pokazuje svoju silinu sto ima admina
9.ugledaj se malo na mlacka ili bozu mozda te nesto nauce bruko
10.sto se mene tice ova tema moze lock elf ne obracaj mi se vise ni na forumu ni na srw a ti kidades razmisli koliko ce te kostati ako ne kaznis admina koji krsi pravila toliko od mene
Back to top Go down
Tesekkurler
Unapredjeni clan
Unapredjeni clan
Tesekkurler


Godina/Age : 28
Male Location: : Nish
CS nick : Ikkakuch'
Poeni : 193
Broj poruka : 656
Datum registracije : 2010-08-03
Kazneni nivo : 100%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyThu Aug 05 2010, 11:15

Svje je to lepo sto si ti napisao i uglavno je tacno! Ali imam nekoliko primedbi :

1.Dal je perm ban do me uopsti ne interesuje!
2.Kako ocekuejs da kad se vratis posle banane da o5 mozes mirno da igras naravno da ce te o5 ban KAZNU MORA DA PRETRPIS!ODI NA ZALBE I SVE LEPO SREDJENO I TAD I SAMO TAD MOZES DA TRAZIS DA SE NEKOM SKINE ADMIN ILI DA GA KAZNI!!
3.Za ostale neznam i tu nista nemogu prigovoriti!
4.Za to neznam i tu ti nemam sta prigovoriti!
5.Teror nemoze da se steka na pocetku kuce ukoliko je ostao jedini ili su tu jos 2/3 ! Ali sve jedno nije za ban od 300 minuta ako je bio 300 (ali msm da se elf izvinio za to ako je dao na 300) ! Ako je bio ban moralo je max na 15 minuta ! Mozda cak samo i na 5 min !
6.Za to neznam i tu ti nemam sta prigovoriti!
7.WH nemoze da koristi na ovom serr jedino ako nije aim a aim je providan (posto vidis da botovi samo pale aim i sve pogadja u glavu!)
I za ostalo nemam sta prigovriti !


Ponavljam NIJEDAN MOJ POST NEMOJTE DA RAZUMETE KAO DA JA NEKOG MRZIM ILI SA NEKIM HOCU DA SE SVADJAM ZNACI SVADJANJE JE NESTO STO NEMOGU DA PODNESEM TO MI SVADJANJE SKACE PO NERVNIM ZAVRSETCIMA ! MOJE POSTOVE TREBA SHVATITI(BAR U OVOJ TEMI) KAO "STAVI SE U NJEGOVU POZICIJU DA VIDIS KAKO BI REAGOVAO" ! Xvala na razumevanju Smile

Ako vise neiko nema sta da kaze moze lock Smile Svi smo mi ovde drugari NETREBA SE SVADJATI ILI PSOVATI NEKOGA ZOBG IGRICE!!!!!
Back to top Go down
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina EmptyThu Aug 05 2010, 11:41

Lock.

@GeYeM Multiaccount?
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
Sponsored content





eLf ne treba vise da ima admina Empty
PostSubject: Re: eLf ne treba vise da ima admina   eLf ne treba vise da ima admina Empty

Back to top Go down
 
eLf ne treba vise da ima admina
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Konkurs za admina na mdb DuwaNISte
» daj brate vise
» Kritika na rad admina (COD)
» Uslovi za admina
» SKINITE DUSTERU ADMINA POD HITNO!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
*mdb* Community :: Forum :: Sve u vezi admina, redirekcija-
Jump to: