*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortal*SearchLatest imagesRegisterLog inGallery
Forum je prestao sa radom decembra 2011. god. Sad

 

 elf ga je stvarno preterao

Go down 
+3
Mlacko
Laxo
dekisaj
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyTue Aug 10 2010, 21:07

sve ono sto sam ja reko u prozlu temu i sad o5 novo sranje je napravio.Ja bas nisam upucen ali nesto je cosi napravio cosa mi reko da napravim temu a on ce da isprica ostalo.Toliko od mene.Kidades kad vidis da se ovolio ljudi zale na njega to znaci da nesto nije u redu s njim>REAGUJ
Back to top Go down
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyTue Aug 10 2010, 22:28

Death slusaj ja i on smo se posvadjali i on me je prozivao i posto se ja podpisujem pro elf <3 janu i on je stavio nick c0s4 <3 janu i od jednom mi se sjebao ceo cs nisam znao sto, pobrkao mi je sve komande , mnogo je kocio i ja sam provalio da mi je dao cenzuru i ja sam uzeo i skinuo cenzuru i vratio se i ja sam njemu dao!A posto nije bilo ni jednog admina osim mene i njega a ja mislim da je bio i mali king al ja i mali king smo extra i ne bih mi on dao cenzuru i posto smo ja cosa i king bili na serveru jedini admini ne preostaje niko osim cose!I death ne mozes ti da kazes da sam ja preterao zato sto ne znas pricu i nemoj da se mesas a sto se tice admina slusaj:"ja ili sam dao ban zbog psovanja ili zbog cita al zbog cita dajem retko posto skoro i da nema citera, ne kazem da nema al imah ih malo al ja necu tako da radim ci me ubije kroz zid ja da ga ban nego ga proverim pa onda odlucim kao i ti svako li ko ti da head ili ko te ubije kroz zid kazes adminima banujte ovog citera i tako to al tebi bi je bas bukvalno svako citer i za to nisi u pravu i ne mozes ti mene da ucis kako cu ja da zavodim red na serveru i mogu da se kladim da kad bih ti bio admin da kad bih te opsovao tj kad bih ti rekao jebem vam mamu adminsku mogu da se kladim da mu ne bih dao ban na 300 min nego bih mu dao ili cenzuru ili ban na 10000000000 min!I ja sam rekao kidadesu da sam dobio cenzuru i da sam je skinuo i da sam vratio to sto sam dobio mislim da je to posteno! I RED NA SERVERU MORA DA SE ZNA, KAD ADMINI KAZU NESTO TAKO MORA DA BUDE A NE DA IGRACI ODREDJUJU PRAVILA I DA PSUJU ADMINE a da sam napravio neku gresku ja bi odmah dobio kaznene poene a kao sto vidis ja sam imao 3 poena zato sto sam nekoliko puta stavljam sam amx_nextmap a ostalo ja nisam nista gresio i tako da kidades udlucuje
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyWed Aug 11 2010, 12:39

brt meni je cosa reko da napravim temu i da kazem o cemu se tu radi on me meni reko da si ti dao ban njegovom naj drgu LAWL-u zato sto te je ubio i mislio si da ima cit valjda pa je on zbog toga tebi dao cenzuru posle toga si se ti vratio na srw i dao njemu cenzuru to sam ja video e sad za ostalo nzm ja nzm nemoj na mene da svalis krivicu ja sam samo napravio temu jer me je zamolio cosa.A ja u vecini slucaja prepoznam citera za sve vece citere ja sam bio u pravu sem za malog kinga i ngage tako da veoma dobro prepoznajem citere i obavezno gledam ko je na p47 to bi i ti ponekad trebao da uradis i da proveris sve one koji igraju na p47.Toliko od mene sad cosa treba sve lepo da kaze i njegovo mislljenje.Pozz
Back to top Go down
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyWed Aug 11 2010, 12:44

pa brate ja znam sta ti radis kad si na serveru, svako ko ti da head ili te ubije kroz zid ti kazes admiima da ga banujemo i ti i invision, brate kazes proverite ga i nemojte da ga prozivate , vi krenete da ga prozivate i posle kad vas kick zbog psovanja vi nas isporzivate i dobijete ban pa nemojte ja vam lepo kazem kako trebate da uradite!Uradi to jednom i videces da ce upaliti ta ideja!
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyWed Aug 11 2010, 12:50

ja ne prozivam nego lepo napisem u admin chat da ga neko od admina proveri ali kad vidim da niko od admina nije u spec-u ja vam napisem u obican chat i onda se ovi citeri napale i tu krece svadja kad bi admini svaki put pogledali svakog bilo bi sve oke
Back to top Go down
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyWed Aug 11 2010, 12:53

e death jel moze ovako???? aj svaki put kad mislis da je neki citer na serveru a ja sam tu ti mi reci ako treba i 100 puta posto neki put se zaludim i igram Very Happy aj od sad tako!moze???
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyWed Aug 11 2010, 12:56

moze al kad bi tako moglo sa svim adminima jedino me boza uvek poslusa ostali nista i treba svaki admin povremeno da vidi ko igra na p47 i da ga proveri ne treba admin da non stop igra vecina admina su dobri admini ako su u specu i preveravaju igrace
Back to top Go down
dekisaj
Nivo 17
Nivo 17



Godina/Age : 28
Male Location: : beograd
CS nick : eX[t]AzY.cFg
Poeni : 154
Broj poruka : 119
Datum registracije : 2010-05-08
Kazneni nivo : 75%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyWed Aug 11 2010, 13:03

aj od sad cemo da vidimom, svaki igrac ce biti provren ako bude sumnjiv i igracima i adminima! Wink
Back to top Go down
Laxo
DmZ Owner
DmZ Owner
Laxo


Godina/Age : 27
Male Location: : Beograd
CS nick : lakso
Poeni : 349
Broj poruka : 1293
Datum registracije : 2010-01-30
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyThu Aug 12 2010, 05:18

omg..
Ja od vise necu uzimati admina na mdb-u..Jer je mnogo tesko nego sto mislite ...evo ovako

Vas 80% uzima admina samo radi zajebancije..tako?
To ste trebali da radite na drugim serverima jer mdb zahteva admina koji ce da bude u specu i proverava VISE NEGO STO IGRA..

A vi igrate boli vas ******

neki put 3 admina na serveru..Kazem taj taj citer niko me neslusa...svima bix skinuo admina (sem bozi)
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyThu Aug 12 2010, 11:49

i ja isto ali ne bi skinuo admina mlacku(ali samo da je malo vise na srw) i djosi i mozda cosi svi ostali bi ostali bez admina
Back to top Go down
Mlacko
Kontributor
Kontributor
Mlacko


Godina/Age : 28
Male Location: : Nis,Centar
Poeni : 351
Broj poruka : 547
Datum registracije : 2010-02-09
Kazneni nivo : 0%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyThu Aug 12 2010, 12:05

Ja sam na server mnogo vise nego sto ti mislis samo ne koristim taj nick
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyThu Aug 12 2010, 15:17

oke ali reko bi su mlacko i boza naj admini i samo oni i djosa zasluzuju da imaju admina ostali samo kvare srw a bozi bi dao free admina kolko znm mlacko ga vec ima ali ako nema i njemu bi dao free
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 08:59

Kidades... LAWL - banned by Pro-elf razlog : *wh* ... i mnoshtwo drugix ljudi kao da nastavlja nedimovim putem... Radi sta hoces ali bolje mu skini admina (mozes i meni ako oces)... TNX
Back to top Go down
Laxo
DmZ Owner
DmZ Owner
Laxo


Godina/Age : 27
Male Location: : Beograd
CS nick : lakso
Poeni : 349
Broj poruka : 1293
Datum registracije : 2010-01-30
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 09:25

O Maj boze

"WH" that is nemoguce..Jer server ima security za wh
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 09:48

Nema veze sto ima Wh - sec... citovi se stalno menjaju i 100% sam siguran da vec mogu uci na srw sa WH-om... ali LAWL nije imao...BTW elf pogledaj prvo status pa onda banuj...
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 10:15

kidades cim se mng ljudi zale na njega to znaci da nesto nije u redu
Back to top Go down
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 10:27

Ko se zali? Samo ti i Cosa?
Sa moje strane on nista ne radi sto ne treba a to sto ima nesto sa vama to ne znam
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 11:29

a msia i priest to je 4 coveka Wink nzs ni da brojis LOL
Back to top Go down
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: LOL   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 14:47

Ma vi ste bre svi indijanci!!! Razz
Ti death nemoj da kenjas!!! Upravu je elf, ti i onaj invision cim vam neko napravi hed odma kenjate kako taj neko treba da gasi cit!!! Vi sto ste botovi niko drugi nije kriv!! Ako cete u dalje tako da serete, bolje kreirajte mapu ti i invision i igrajte sa botovima dok se naucite, pa onda dodjite na mdb!!!
Za bozu sam na pocetku mislio da je smrad napaljeni, al koliko ja vidim on i djosa su naj admini na serveru!!! Smile) Ja sam Razjarena Veverica!!! Smile)
Back to top Go down
BoZa
Administrator
Administrator
BoZa


Godina/Age : 31
Male Location: : Nis - Duvaniste
CS nick : BoZa
Poeni : 587
Broj poruka : 1786
Datum registracije : 2009-11-30
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 15:05

Razz
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 15:31

Razjarena Veverica':
net score: 1801
def score: 1.7
agr score: 46.1
team score: 48
+net: 51
Eff: 63.0%


MaLi-VeLiKi*InVisiOn : ):
net score: 1478
def score: 1.74
agr score: 53.3
team score: 26
+net: 52
Eff: 63.6

Bruka Smile Ali rekord je Boza sa def skorom 1.1...
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
BoZa
Administrator
Administrator
BoZa


Godina/Age : 31
Male Location: : Nis - Duvaniste
CS nick : BoZa
Poeni : 587
Broj poruka : 1786
Datum registracije : 2009-11-30
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 15:55

Sto ja rekord?
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 15:56

Sto bruka?? Smile
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 16:32

rekord kolko je to malo a ti si bruka jer kazes da je invision bot a on bolji u 4 stvari od tebe sto znaci da si ti pa tek bot invision ce te uci 1 si na rank jer on nije malouman da sedi po ceo dan na srw
Back to top Go down
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 16:39

E mali ne kenjaj po mnogo, da ti ja ne zotvorim usta!!!!! Kakve veze ima to sto je on bolji u 4 stvari kad je bot!!! Ima da vas ucim obojicu!! Dok sam ja igrao cs vi ste se jos muckali u tatina muda!!! A moj PC je sranje tako da nemog da igram kao sto inace igram!! Sacekaj sledeci mesec pa ce da vidis ko ce da bude bolji!!! A takav mi skor zato sto je neki debil igrao pod mojim nikom i imao skor 2:43 na snow pre neznam tacno kad!!!
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 16:57

bolji je od tebe u 4 stvari sto znaci da je bolji od tebe a za razliku od tebe od ne crnci ceo dan na srw ko ti da igrate podjednako dugo vido bi ko bi bio 1 bo2
Back to top Go down
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:01

Procitaj sta sam ti napisao u folderu IZMENE!!!!! Zato ne kenjaj po mnogo!!! Jos treba da sisate maminu sisu pa onda da igrate cs!!! Pa sta i da je bolji od mene!! I to je moja stvar dal ja igram ceo dan ili ne!! Sta tebe boli kurac koliko ja igram????? MAJMUNE BALAVI!!!!
Back to top Go down
msia3
Nivo 2
Nivo 2



Godina/Age : 27
Male Location: : Nis
Poeni : 22
Broj poruka : 17
Datum registracije : 2010-06-26
Kazneni nivo : 0%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:01

ihihihihihihhi kako si me slatko nasmejao...ajde ne seri bre vise za mene i ja tebi necu nista da pricam sta tebe boli [cenzura] sta ja serem u chat to nije tvoj poso tebe nisam ni psovao ni nista zato ne seri vise...A sto se tice kompa nemas gori od mene 1000000% eto ti slika mog monitora pa se svi smejte elf ga je stvarno preterao 18855_1073710620293_1752016624_139770_7634325_n Iam 1 gb ram iam 1.1 ghz procesor Agp plocu Hard od 20 GB i jedino normano graficku koja je odlicna zato ne kenjaj vise i zajebi me ja tebi necu da kenjam i nemoj ni ti meni Aj zzzz
Back to top Go down
Kidades
Administrator
Administrator
Kidades


Godina/Age : 29
Male Location: : Niš, Duvaniste
CS nick : Nova Lion
Poeni : 775
Broj poruka : 2627
Datum registracije : 2008-10-13
Kazneni nivo : 0%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:03

Pa nije los. Pre bi igrao na to nego na Bozin Smile
Back to top Go down
http://www.mdb-cs.com
msia3
Nivo 2
Nivo 2



Godina/Age : 27
Male Location: : Nis
Poeni : 22
Broj poruka : 17
Datum registracije : 2010-06-26
Kazneni nivo : 0%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:05

Pa ti ne znas kolko je crna slika....al dobro necu jos dugo sad kupujem nov komp Smile
Back to top Go down
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:08

I ja isto!!! Znaci ja vas molim nemoj da me prozivate vise i da kenjate nesto za mene!! Neznate me kakav sam!!
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:08

sto kakav si lud???
Back to top Go down
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:10

Pitaj djosu, cosu ili ako hoces sam da proveris??
Back to top Go down
????
Guest




elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:12

ae ne smaraj me ti ko da si pecka lozis se nenormalno chill down samo se zezam Wink
Back to top Go down
cakaaa92nish
Nivo 13
Nivo 13



Godina/Age : 31
Male Location: : Srbija, Nis, Trosarina
CS nick : Request=)
Poeni : 14
Broj poruka : 93
Datum registracije : 2010-08-05
Kazneni nivo : 100%

elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao EmptyFri Aug 13 2010, 17:16

NEMOJ TAKO DA SE ZEZAS!!! NEVOLIM TAKVE SALE!! NISI MI TI NIKO I NISTA DA BI MOGAO SAMNOM TAKO DA SE ZEZAS!!!!!
Back to top Go down
Sponsored content





elf ga je stvarno preterao Empty
PostSubject: Re: elf ga je stvarno preterao   elf ga je stvarno preterao Empty

Back to top Go down
 
elf ga je stvarno preterao
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» stvarno ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
*mdb* Community :: Forum :: Sve u vezi admina, redirekcija-
Jump to: