*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Nisi ulogovan. Ako si prvi put na nasem forumu, registrujse se! Nemas pristup forumu dok si gost. Hvala na poseti!
*mdb* Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortal*SearchLatest imagesRegisterLog inGallery
Forum je prestao sa radom decembra 2011. god. Sad

 

 Admini

Go down 
2 posters
AuthorMessage
KENjI
Nivo 1
Nivo 1



Godina/Age : 27
Male Location: : Pozarevac
CS nick : |DaRk-RoSe|-[K]ENj[I
Poeni : 4
Broj poruka : 6
Datum registracije : 2011-09-25
Kazneni nivo : 100%

Admini Empty
PostSubject: Admini   Admini EmptySun Sep 25 2011, 09:26

Evo ovako neznam koj je ovo sajt ili sta je ne interesujeme,ali vazno da ovo vidis,teo:
3 glupih admina su se udruzili protiv mene koji pojma nemaju (angel,mare,martini):
Pocelo je od jednog bota,koji je imao cl speed ,i isao 3 puta brze nego sto je normalno,i ja mu kazem:alo ### vrati cl na 400,a on:pa 400 mi je,ja:ok ako te vidim da imas dobijas ban,odem ja u spec i vidim....i dam mu bann na 1000.
E odmah posle toga jedan od ovih glupana (martini) se napravio pametan i unban ga i kaze:ALO STO SI GA BAN,ja kazem.....a on kaze NEMA...I tako vrati se on na server ja ga opet ban isto...a sad se mare....i ungan ga i poceli ovi 3 da seru (smiri si,oladi....).I ja bann mareta na 10 min,Dolazi opet ### i opet ga bann al na 500 i reko sam ako ga vidim opet tu za 5 min dobija cenzuru,dolazi opet ovaj ### i ajde nisam ga cenzurisao nego bann 5000,i vraca se mare....i banuje me na 10 minuta...Vracam se ja na server i cenzurisem mareta(mogu posto ja odlucujem dal ce on da ima admina itd.),poceo angel da me vredja i ja sav iznerviran cenzurisem i njega....Martini poceo da mi sere ....Vraca se mare i banujeme za stalno..omg a od mene zavisi dal ce da mu ostane admin posto je gosa odlucio da ne dobije...
I ko je u pravu?
Ali ako mislis da nisam ja a jesam 99%,u redu odlazim sa servera ,posle nekoliko meseca igranja i posle 4 puta restartovanja levella (800,600,400,400).I posle ostavljanja SAMP-a (ostavio sam samp zbog vas (tebe,gose,harda,servera(i ako sam na sampu imao moju private org koju sam ja platio,3 level i 70 k,ali ipak sam ostavio))))....................A ti odluci
Ako mislis da sam u pravu skini angelu i maretu admina posto je i gosa za da im se skinu a martiniu kazi...(odluci ti),i naravno unban me |DaRk-RoSe|-[K]ENj[I]^ Wink

Za one koji neznaju:
Martini je head,zato i nisam mogo nista da mu radim xD,najbitnije je zato sto je platio heada,a nezna ni vote da da

A evo odgovora ,kome ostaje a kome ne. po meni
Mare- skida mu se (vidi se i zasto) a i pre toga ,ceo dan je u specu....vidim ga ja u specu a nejavlja se ban ga na 10 min posle 15 puta kikovanja,vracam se ja za pola sata,nemogu da udjem na server (full)a tu je jedan bot koga sam teo da ban,ulazim posle 5 minuta pokusavalnja ,i mare u specu i naravno nema ga ,i banujem ja oboje na 1000.A i moja kravica ili nezna ko vec su mi rekli da je bilo 3 citera a mare u specu....
Zolla-nemam zamerke
Elitni crw-njega nema na server
Angel-stalno mi se protivi... (skida mu se)
Back to top Go down
TeO
Premium clan
Premium clan
TeO


Godina/Age : 28
Male Location: : Beograd
CS nick : ProfessionaL
Poeni : 214
Broj poruka : 318
Datum registracije : 2010-11-06
Kazneni nivo : 100%

Admini Empty
PostSubject: Re: Admini   Admini EmptyTue Sep 27 2011, 17:12

porazgovaracemo na serveru ili na fb javi se tamo ne ovde Very Happy
Back to top Go down
http://www.godliketeam.info/com
KENjI
Nivo 1
Nivo 1



Godina/Age : 27
Male Location: : Pozarevac
CS nick : |DaRk-RoSe|-[K]ENj[I
Poeni : 4
Broj poruka : 6
Datum registracije : 2011-09-25
Kazneni nivo : 100%

Admini Empty
PostSubject: Re: Admini   Admini EmptyThu Sep 29 2011, 13:48

Posto ne planiram fejs da pravim,najbolje da se dogovorimo kad da se nadjemo na serveru, poz ☺
Back to top Go down
TeO
Premium clan
Premium clan
TeO


Godina/Age : 28
Male Location: : Beograd
CS nick : ProfessionaL
Poeni : 214
Broj poruka : 318
Datum registracije : 2010-11-06
Kazneni nivo : 100%

Admini Empty
PostSubject: Re: Admini   Admini EmptyFri Sep 30 2011, 08:21

pisi na moj mail ( filipovic.m@hotmail.com ) ako imas mail pa cemo i tako da porazgovaramo.. Smile
Back to top Go down
http://www.godliketeam.info/com
KENjI
Nivo 1
Nivo 1



Godina/Age : 27
Male Location: : Pozarevac
CS nick : |DaRk-RoSe|-[K]ENj[I
Poeni : 4
Broj poruka : 6
Datum registracije : 2011-09-25
Kazneni nivo : 100%

Admini Empty
PostSubject: Re: Admini   Admini EmptySun Oct 02 2011, 18:42

E jbg nemogu na mail ....
Back to top Go down
Sponsored content





Admini Empty
PostSubject: Re: Admini   Admini Empty

Back to top Go down
 
Admini
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Admini servera
» Admini Servera
» HD Public - potrebni admini
» HD Community ♥ - POTREBNI ADMINI 18+
» zasto su admini na PUB-u toliko nesposobni(ne svi naravno)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
*mdb* Community :: Forum :: Sve u vezi admina, redirekcija-
Jump to: